Firma Rehberi Firma Ekle
Takı ve Mücevherat


 Takı ve Mücevherat Dizinine Eklenen Son 10 Firma

Resim Yok
hediye seçmek kimse İçin kolay bir Şey değildir sizi anlayabiliyoruz… biz 1989’dan beri gümüşün benzersiz İşçiliğiyle hazırlanmış nadide mücevherlerimizi size sunmak İçin buradayız. eminiz ki gümüş Çarşısı’nda İlk bakışta aşık olacağınız Ürünler b.

Resim Yok
merhabalar adım nadya hobimi İşe Çevirebildiğim İçin kendimi Şanslı hisseden bir girişimciyim. Çocukluğumdan beri el sanatlarına her bir İlgim olmuştur. takı tasarımı İse el sanatları arasında severek yaptığım Öncül İşlerimdendir. takı tasarımı.

Resim Yok
kuyumculuğa başladığımız 1967 yılından İtibaren dürüstlük ve güven İlkelerinden vazgeçmeden bugünlere geldik. geçen zaman İçinde daima Öncü yenilikçi ve marka olmayı kendimize prensip edinip; bu yolda İstikrarlı biçimde İlerlemekteyiz. İlk günd.

Resim Yok
firmamız 2011 yılında İstanbul tahtakale’de bulunan adresimizde bijuteri sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. kısa süre İçerisinde sektörün en güncel ve en hızlı firmaları arasında İlk sıralara yükselmiş durumda olduğumuzu rahatlıkla İfade ed.

Resim Yok
kuyumculuk
sektor: alışveriş
kategori: kuyumcu
kuruluş tarihi: 18 temmuz 2005 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

Resim Yok
kuyumcular gümüşçüler kuyumcular gümüşçüler kıbrıs taki Üniversiteler taki kolye olimpos taki zeus heykeli taki yapilişi taki doğan kimdir harput tak.

Resim Yok
metal ahşap cam seramik porselen taş mum plastik kağıt polyester bez ve deriden mamül olmak üzere her türlü turistikve hediyelik eşya imalatı alım satımı imalatı ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
se.

Resim Yok
belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kozmetik ve kişisel bakım malzemelerinin perakende ticareti(diş fırçalarısaç fırçaları elektriksiz traş makineleri jilet ustura parfümeri ürünleri ve kolonya doğal sünger sabun dahil)işler <.

Resim Yok
Şirket yürülükteki plan ve mevzuat hükümlerine uyarak ilgili kurumlardan izin almak kaydıyla her türlü çerçeve haediyelik eşya malzemelerini almak satmak imal etmekithal ve ihracını yapmak ve 1.8.2002 tarihinde tescil edilen tadil mukavel.