Firma Rehberi Firma Ekle
Takı ve Mücevherat


 Takı ve Mücevherat Dizinine Eklenen Son 10 Firma

Resim Yok
takı aksesuar İthalatı ve online satış yapmaktadır.

Resim Yok
takı aksesuarda farkındalık yaratarak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti İle beğeni kazanmıştır..

Resim Yok
altın sizinle daha degerli.

Resim Yok
avrupa`nın en büyük tesislerinden birinde Üretilen efna pirlanta tasarımları trendleri belirleyecek araştırma ve tasarım Çalişmalarıyla başlıyor. tasarımcıların gözlemleri efna diamond`un deneyimleri yeni trendi oluşturacak Ürünler efna dia.

Resim Yok
saat ve mücevherat başta olmak Üzere bir Çok dünya markasının resmi satış noktasıdır. %100 orjinal ve trend Ürünleri uygun kampanyalarla satışını yapan online satış sitesi..

Resim Yok
pazar günleri hizmetinizdeyiz.

Resim Yok
esra gümüşçülük dinler ve diller diyarı mardin / midyat’ta gümüş ve telkari Üretimi yaparak İstanbul`da satış mağazalarında satışını yapmaktadır. ayrıca www.esragumusculuk.com Üzerinden online gümüş ve telkari satışı yapılmaktadır. kuyumculuğun en es.

Resim Yok
ayakabı canta deri teksil taşlı aksesuarlar imalatını yapıyoruz.mağazamız İstanbul beyazıtdedır ..

Resim Yok
1990 yılından buyana İthalat ve İhracat olarak bijuteri sektöründe faliyet gösteren firmamız 2010 yılında İlk perakende mağazasını açmıştır.büyük hedefleri olan Çirkin bujiteri hedeflerine ulaşmanın en temel yolunun müşteri memnuniyeti ve geniş Ürün .

Resim Yok
alisverismahallesi.com İnternetten alışverişin yeni adresi alışveriş mahallesi bijuteri dünyasında aradığınız herşey burada.